Opis

 W dzisiejszym dynamicznym i wymagającym świecie, efektywność osobista staje się kluczowym elementem sukcesu zawodowego, osobistego i satysfakcji życiowej. W erze szybkich zmian, konkurencji i przeciążenia informacyjnego, umiejętność skutecznego zarządzania czasem, priorytetami i zadaniami staje się niezbędna. Osoby o wysokiej efektywności osobistej potrafią lepiej radzić sobie z wyzwaniami, utrzymując równowagę między życiem zawodowym a prywatnym, oraz osiągając wyższy poziom samorealizacji i satysfakcji osobistej. 

Szczegóły szkolenia:

 • Forma: online
 • Koszt: 1200 zł netto
 • Termin: 17-18.06.2024 (2 x 6h) 09:00 – 15:00 

Cel realizacji szkolenia:

 • Wypracowanie osobistego systemu produktywności dzięki któremu codzienne funkcjonowanie w pracy i domu stanie się łatwiejsze.
 • Odzyskanie czasu na to co naprawdę ważne w naszym życiu, oraz zwiększenie skuteczności w codziennych działaniach biznesowych.
 • Pomoc uczestnikom w redukcji stresu poprzez efektywne zarządzanie czasem i zadaniami, co może przyczynić się do zwiększenia ich satysfakcji z pracy oraz poprawy równowagi między życiem zawodowym a prywatnym.

Dla kogo kierowane jest szkolenie? 

 • Dla każdej osoby, która chciałby uporządkować swój system zarządzania zadaniami i stworzyć osobisty, dopasowany do siebie system organizacji pracy. 

Korzyści dla uczestnika

Analiza własnego profilu zarządzania pracą:

Poprzez zrozumienie kluczowych filarów efektywności oraz wykorzystanie strategii eliminacji i zasady Pareto, uczestnicy będą w stanie zoptymalizować swoje działania i osiągać więcej w krótszym czasie.

Wykształcenie umiejętności skutecznej organizacji pracy i współpracy:

Uczestnicy nauczą się skutecznie planować swoje zadania, priorytetyzować je i skupiać na najważniejszych działaniach.

Poznanie sprawdzonych metod i dobrych praktyk w zakresie efektywności osobistej i zarządzania zadaniami:

Uczestnicy będą mogli lepiej monitorować swoje postępy, unikać rozpraszania uwagi i konsekwentnie dążyć do osiągania celów oraz wdrażać pozytywne nawyki.

Organizacja codziennych procesów:

Uczestnicy otrzymają narzędzia do efektywnego zarządzania swoją pracą, włączając w to zarządzanie skrzynką mailową, listami zadań, projektami oraz przestrzenią do pracy, co przyczyni się do zwiększenia produktywności i redukcji stresu.

Zbudowanie swojego indywidualnego systemu organizacji pracy:

Podsumowanie szkolenia oraz tworzenie planu działań pozwoli uczestnikom na skonkretyzowanie zdobytej wiedzy i umiejętności, oraz na lepsze wdrożenie ich w swojej codziennej praktyce, co zaowocuje szybkimi i widocznymi rezultatami. Plan pozwoli skupić się na istotnych zadaniach i uniknąć pułapek czasowych oraz kontrolować postępy. 

Certyfikat

CERTYFIKAT

po zakończeniu szkolenia otrzymasz certyfikat potwierdzający Twoje umiejętności

Program

 • Kluczowe filary efektywności
 • Diagnoza profilu własnej efektywności
 • Strategia eliminacji
 • Prokrastynacja – dlaczego nie zawsze robimy to, co powinno być zrobione 

 • Planowanie pracy 

 • Organizowanie pracy
 • Kontrolowanie postępów pracy
 • Fundament organizacji codziennych procesów
 • Podsumowanie szkolenia i tworzenie planu działań

Metody pracy: Case study, praca indywidualna, praca w grupach, dyskusja, burza mózgów, prezentacja  

Trener

Krzysztof Firlik

Krzysztof Firlik

Właściciel i Prezes Zarządu Perfectus Group sp. z o.o. 

Ekspert efektywności od ponad 10 lat wspierający firmy w całej Polsce w poprawie wydajności, redukcji kosztów, rozwoju kompetencji i budowaniu Kultury Lean. 

Przeprowadził ponad 1500 godzin szkoleń, warsztatów, projektów i mentoringu. 

Pasjonat zdrowego rozsądku, esencjalizmu i rozwoju poprzez małe kroki. 

Współorganizator największej konferencji o tematyce Lean w Europie. 

Współorganizator i wykładowca studiów podyplomowych Lean Management oraz Lean Six Sigma na uczelniach w Poznaniu i Warszawie. 

Twórca programów rozwojowych Lean Expert oraz Lean Champion. 

Pracował m.in. dla takich klientów jak: e-obuwie.pl, Żabka Polska, Ikano Industry, ABB, Hochland Polska, DOZ S.A., Wago Elwag, Trio Line Polska, Werner Kenkel, Bosch, Allflex Polska, Nordea Operations Center, MAN Accounting Center, Intermetal, Bonduelle Polska, Saferoad Pomerania, Pfeifer und Langen, Probet Dasag, Asgard, Eurofirany, Thule, Borne, Paul Pon, Szpital Wojewódzki w Suwałkach, Metpol, Flexlink System.  

Zapisy

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Dane do faktury
Adres
Regulamin i polityka prywatności
Zgoda marketingowa

Informujemy, iż Administratorem danych os. uczestników szkolenia jest Organizator, czyli Perfectus Group sp. z o.o. Organizator będzie przetwarzał dane osobowe uczestników wyłącznie w celu organizacji i przeprowadzenia szkolenia, marketingu usług i produktów własnych. Informujemy, iż uczestnikowi przysługuje prawo dostępu do tych danych oraz prawo ich poprawiania i żądanie ich usunięcia, poprzez przesłanie stosownego pisma na adres Organizatora